Szybka wysyłka w ciągu 24h  🚚

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


Esseliv D3, 50 kapsułek

0.00

(0)


Producent:
Marka:
Rejestracja:

10.79 zł

Cena jednostkowa: 2.16 zł za 10 kapsułek

Dostępny, wysyłamy w ciągu 24 godzin


Opis produktu
Zastosowanie
Składniki
Zalecane spożycie
Ostrzeżenia i środki ostrożności
Przechowywanie
Zawartość
Dystrybutor

Opis produktu

Esseliv D3 to sprawdzony suplement diety w kapsułkach zawierający w swoim składzie składniki pochodzenia roślinnego, w tym: fosfolipidy sojowe oraz wyciąg z ostryżu długiego, które wspomagają utrzymanie wątroby w zdrowiu. Skład wzbogacono również o witaminę D3 w postaci cholekalcyferolu, której zadaniem jest utrzymanie prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

 • Wyciąg z ostryżu długiego pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, ogranicza działania wolnych rodników. Zawarta w wyciągu substancja czynna – kurkumina działa rozkurczowo na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, zwiększa wydzielanie i przepływ żółci. Ponadto wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.
 • Fosfolipidy sojowe uzupełniają uszkodzone błony komórek wątrobowych przywracając ich prawidłową strukturę i funkcję. Działają ochronnie, hamują stłuszczenie oraz zwłóknienie wątroby.
 • Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Dzięki niej możliwe jest prawidłowe wchłanianie wapnia i fosforu do kości.

Zastosowanie

Uzupełnienie codziennej diety w składniki aktywne wspierające prawidłowe funkcjonowanie wątroby i przewodu pokarmowego u dorosłych.

Składniki

Fosfolipidy sojowe (Phospholipidum essentiale) (soja i produkty pochodne), tłuszcz kakaowy, olej sojowy (soja i produkty pochodne), wyciąg z ostryżu długiego (Curcuma longa L.), cholekalcyferol. Składniki kapsułki: żelatyna, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza oraz dwutlenek tytanu. Informacje o alergenach: zawiera soję i jej pochodne.

2 kapsułki zawierają:

 • fosfolipidy sojowe 600 mg, wyciąg z ostryżu długiego (Curcuma longa L.) 60 mg, witamina D (cholekalcyferol) 50 µg (2000 j.m.) (1000%)*.

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Zalecane spożycie

 • Dorośli: 2 kapsułki dziennie. Produkt przeznaczony do stosowania doustnego. Przyjmować najlepiej w trakcie lub po posiłku, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

 • Suplementu diety Esseliv D3 nie stosujemy w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik tego preparatu.
 • Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem tego preparatu powinny skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Zrównoważony osób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Przechowywanie

 • Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu, w sposób niedostępny i niewidoczny dla małych dzieci.
 • Chronić przed światłem i wilgocią.

Zawartość

50 kapsułek

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

ul. Partyzancka 133/151

95-200, Pabianice.

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.