Szybka wysyłka w 2 dni

Język polski Język angielski Język ukraiński
0

Kategorie


Ulubione


Miesięczne

Znalezione produkty: 0
1

Brak produktów

Soczewki miesięczne

Soczewki kontaktowe stanowią poważną konkurencję dla okularów korekcyjnych. Nic w tym bynajmniej dziwnego! Są praktycznie niewidoczne, nie przeszkadzają podczas aktywności fizycznej, a przede wszystkim nie posiadają wad okularów. Mnogość rodzajów soczewek kontaktowych sprawia, że nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Choć największą popularnością cieszą się obecnie soczewki jednodniowe, coraz więcej użytkowników sięga po soczewki miesięczne.

Korzyści płynące ze stosowania soczewek miesięcznych

Soczewki miesięczne ‒ jak sama nazwa wskazuje ‒ przeznaczone są do stosowania przez okres nie dłuższy niż 30 dni. W codziennym użytkowaniu uważane są za nieco prostsze niż popularniejsze soczewki jednodniowe, ponieważ są od nich odrobinę grubsze. Dzięki temu istnieje mniejsze ryzyko wywinięcia się soczewki podczas jej zakładania lub noszenia.

Wybór soczewek miesięcznych jest ponadto korzystniejszy finansowo w skali roku, w porównaniu do użytkowania soczewek jednodniowych. Większość tego typu wyrobów medycznych, noszonych przez miesiąc, jest przeznaczona do noszenia w trybie dziennym. Oznacza to, że nie powinno się kłaść spać bez zdejmowania soczewek miesięcznych. W nocy rogówka oka ma dzięki temu czas na odpoczynek i odpowiednie dotlenienie się. Soczewki miesięczne występują również w wersjach kolorowych, które oprócz dostosowanej korekcji wzroku, pozwalają na tymczasową zmianę koloru tęczówki.

Jak wybrać najlepsze soczewki do oczu?

Zastanawiasz się, jakie soczewki kontaktowe będą dla