Zamów dziś, a my wyślemy Twoje zamówienie w 24h 🚚

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


bezpieczna-platnosci

Metody płatności

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i komfort zakupów. Strona apteki internetowej Codzienna została zabezpieczona certyfikatem SSL, zapewniając bezpieczeństwo danych. Aby zamówienie zostało przyjęte do realizacji należy dokonać płatności do 7 dni kalendarzowych. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

payment method
przelewy24 logo

Płatność online

Po wybraniu tej opcji system zaproponuje najpopularniejsze metody płatności internetowych takie jak: przelew online z konta bankowego, BLIK, karty płatnicze debetowe i kredytowe, przelew tradycyjny oraz portfele elektroniczne - Apple Pay, Google Pay, Blik, Visa Checkout, Masterpass).

paypo logo

Płatność z odroczonym terminem spłaty

Robisz zakupy już dziś, a płacisz dopiero po odebraniu zamówienia, bez zamrażania swoich środków. Spłacasz zobowiązanie na w ciągu 30 dni. Bez żadnych dodatkowych kosztów. W razie potrzeby możliwe jest przesunięcie płatności na później lub rozłożenie transakcji na raty.

przelew tradycyjny

Przelew tradycyjny

Przelew bankowy realizowany przez serwis Przelewy24. Po wybraniu tej opcji otrzymasz dane do przelewu bankowego, który możesz zrealizować np. na poczcie lub dokonując ręczenie przelew w swoim banku. UWAGA: Nie zmieniaj tytułu przelewu.

Centrum pomocy

Szukaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszym farmaceutą, a jeśli jej nie znajdziesz skorzystaj z pomocy naszej infolinii.

Najczęściej zadawane pytania
help image

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.