Szybka wysyłka w ciągu 24h  🚚

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


OleoVitum Czarnuszka, 60 kapsułek

0.00

(0)


Producent:
Rejestracja:

24.99 zł

Cena jednostkowa: 4.17 zł za 10 kapsułek

Dostępny, wysyłamy w ciągu 24 godzin


Opis produktu
Zastosowanie
Składniki
Zalecane spożycie
Ostrzeżenia i środki ostrożności
Przechowywanie
Zawartość
Dystrybutor

Opis produktu

Czarnuszka OleoVitum to wysokiej jakości suplement diety w kapsułkach, w skład którego wchodzi tłoczony na zimno olej z nasion czarnuszki siewnej (Nigella sativa L.). Olej z czarnuszki charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych, do których należą kwasy omega-6. Kwasem tłuszczowym z rodziny omega-6 jest kwas linolowy (LA), który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie. Skład produktu został wzbogacony o witaminę A, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz dba o zachowanie zdrowej i pięknej skóry. Ponadto, witamina A bierze udział w procesie prawidłowego widzenia oraz dba o prawidłowy poziom żelaza. Preparat występuje w formie kapsułek Liquid Pretect Caps - jest to innowacyjna technologia napełniania i zamykania kapsułki gwarantująca ochronę zawartych w niej cennych dla organizmu składników, takich jak Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe omega-6, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich najlepszych cech tradycyjnej kapsułki.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Składniki

Olej z nasion czarnuszki siewnej tłoczony na zimno (Nigella sativa L.), składnik otoczki (żelatyna), witamina A (palmitynian retinylu), emulgator (monolaurynian polioksyetylenosorbiotolu (polisorbat 20).

1 kapsułka zawiera:

  • olej z nasiona czarnuszki siewnej 500 mg, w tym nienasycone kwasy tłuszczowe 421,5 mg, w tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe 123 mg, w tym kwas oleinowy (omega-9) 115,5 mg, wielonienasycone kwasy tłuszczowe 298,5 mg, w tym kwas linolowy (omega-6) 285,5 mg; witamina A (ekwiwalent retinolu) 180 µg (20%)*.

2 kapsułki zawierają:

  • olej z nasiona czarnuszki siewnej 1000 mg, w tym nienasycone kwasy tłuszczowe 843 mg, w tym: jednonienasycone kwasy tłuszczowe 246 mg, w tym kwas oleinowy (omega-9) 231 mg, wielonienasycone kwasy tłuszczowe 597 mg, w tym kwas linolowy (omega-6) 571 mg; witamina A (ekwiwalent retinolu) 320 µg (40%)*.

*RWS – Referencyjna Wartość do Spożycia

Zalecane spożycie

Dorośli i dzieci powyżej 13 roku życia:

  • 1 kapsułka 2 razy dziennie w trakcie posiłku, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

  • Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik tego produktu.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Przed rozpoczęciem stosowania suplementu diety przez kobiety w ciąży i matki karmiące, należy skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie

  • Suplementy diety powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość

60 kapsułek

Dystrybutor

Oleofarm Sp. z o.o.

ul. Mokronoska 8

52-407, Wrocław.

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.