Szybka wysyłka w ciągu 24h  🚚

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


La Roche-Posay Anthelios UVMune 400, nawilżający krem ochronny do twarzy, SPF 50, 50 ml

0.00

(0)

72.59 zł

Cena jednostkowa: 145.18 zł za 100 mililitrów

Dostępny, wysyłamy w ciągu 24 godzin


Opis produktu
Zastosowanie
Składniki
Sposób użycia
Ważne informacje
Zawartość

Opis produktu

La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 to nawilżający krem ochronny do twarzy stworzony specjalnie dla osób o wrażliwej skórze, skłonnej do reakcji słonecznych. Jego unikalna formuła zapewnia kompleksową ochronę przed promieniami UVA i UVB, jednocześnie zwalczając szkodliwe działanie promieniowania podczerwonego typu A.

Poznaj działanie - La Roche-Posay Anthelios UVMune 400

Kluczowym składnikiem tego kremu jest Mexoryl 400, innowacyjny filtr UV, który skutecznie neutralizuje najbardziej szkodliwe promienie UVA. W przeciwieństwie do niektórych filtrów przeciwsłonecznych, krem nawilżający La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 nie pozostawia białych śladów na skórze. Dodatkowo, jest wysoce odporny na wodę i pot, co sprawia, że idealnie nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu. Krem przeszedł testy dermatologiczne i okulistyczne, aby zapewnić jego bezpieczeństwo i skuteczność dla osób o wrażliwych oczach i delikatnej skórze wokół nich.

Zastosowanie

Nawilżająca pielęgnacja twarzy i bardzo wysoka ochrona skóry przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Dla skóry wrażliwej i wrażliwej na słońce.

Składniki

Woda/woda/woda, sebacynian diizopropylu, alkohol denat., salicylan etyloheksylu, triazon etyloheksylu, bis-itiloheksyloksyfenol metoksyfenylotriazyna, adypinian diizopropylu, Peg-8, glikol dipropylenowy, kopolimer CE/akrylan hydroksyetylu, gliceryna (gliceryna), drometrizol trisiloksan, aluminium Bursztynian oktenylu skrobi, metoksydibenzoilmetan butylu, cyjanooctan metoksypropyloaminocykloheksenylidenoetoksyetylu, krzemionka, tokoferol (witamina E), dietyloaminohydroksybenzoiloheksylobenzoesan, kopolimer akrylanu, akrylany/C10-30 krzyżowy polimer akrylanu alkilu, glikol kaprylowy, hydroksyacetofenon, pentaerytrytyl tetra-D Hydroksyhydrocynamonian i-T-butylu, sód Poliakrylan, kwas tereftalylidenodikamforosulfonowy, trietanoloamina, trisodowy etylenodiaminodisucci nat.

Sposób użycia

  • Przed wyjściem na słońce nałóż nawilżająco-ochronny krem ​​do twarzy La Roche-Posay Anthelios UVMune 400.
  • Produkt nakładać obficie i często powtarzać, dla utrzymania odpowiedniego poziomu ochrony, szczególnie po kąpieli, spoceniu się lub użyciu ręcznika.
  • Unikać kontaktu z oczami, w przypadku dostania się produktu do oczu należy je natychmiast przemyć wodą.

Ważne informacje

Produkt został przebadany pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną pod kątem wrażliwych oczu i ich otoczenia. Wodoodporny.

Zawartość

50 ml

Sprawdź te produkty:

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.