Szybka wysyłka w ciągu 24h  🚚

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


LaciBios Femina, 20 kapsułek

0.00

(0)


Producent:
Rejestracja:

44.29 zł

Cena jednostkowa: 22.15 zł za 10 kapsułek

Dostępny, wysyłamy w ciągu 24 godzin


Opis produktu
Zastosowanie
Składniki
Zalecane spożycie
Ostrzeżenia i środki ostrożności
Przechowywanie
Zawartość
Dystrybutor

Opis produktu

LaciBios femina to suplement diety w kapsułkach przeznaczony do stosowania w trakcie i po kuracji antybiotykowej dla odbudowania właściwej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego, wspomagająco w zakażeniu bakteryjnym pochwy, wspomagająco w powracających zakażeniach bakteryjnych i grzybiczych układu moczowo-płciowego oraz dla kobiet często korzystających z basenu, jacuzzi, sauny.

W składzie preparatu znajdziemy wyjątkową kompozycję 2 szczepów bakterii kwasu mlekowego, w tym: Lactobacillus reuteri i Lactobacillus rhamnosus a unikalna technologia produkcji chroni składnik aktywny preparatu przed działaniem kwasu żołądkowego pozwalając na uwalnianie substancji aktywnych dopiero w jelitach. Opakowanie wystarczy na 20-dniową kurację dla jednej dorosłej kobiety. Co ważne, kapsułki LaciBios Femina posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).

 • Produkt termolabilny jest preparatem wrażliwym na temperaturę i wymaga specjalnych warunków przechowywania. Przechowuj go zgodnie ze wskazówkami producenta zawartymi w ulotce lub na opakowaniu produktu.
 • Producent dopuszcza przechowywanie preparatu w temperaturze pokojowej na czas transportu (maksymalnie do 48 godzin) i ponowne umieszczenie opakowania w lodówce bez negatywnego wpływu na zawartość kapsułki.

Zastosowanie

Uzupełnienie codziennej diety w bakterie kwasu mlekowego z rodziny Lactobacillus jako osłona w trakcie stosowania antybiotyków oraz po zakończeniu ich stosowania, dla zachowania prawidłowej mikroflory i pH pochwy, w okresie menstruacji i po jej zakończeniu, dla kobiet w ciąży, w połogu, karmiących piersią, dla diabetyczek oraz kobiet w okresie menopauzalnym.

Składniki

Nośnik: glukoza bezwodna, żelatyna, Lactobacillus reuteri, nośnik: skrobia ziemniaczana i celuloza mikrokrystaliczna, Lactobacillus rhamnosus, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu. Produkt bezglutenowy. Zawiera mleko i jego pochodne.

1 kapsułka zawiera:

 • liofilizat 2 szczepów bakterii z rodziny Lactobacillus 5 mld (5 x 109 CFU*), w tym: Lactobacillus rhamnosusGR-1 2,5 mld (2,5 x 109 CFU*), Lactobacillus reuteri RC-14 2,5 mld (2,5 x 109 CFU*).

*CFU (z ang. Colony Forming Unit) – jednostka tworząca kolonię

Zalecane spożycie

 • Dorośli: O ile lekarz nie zaleci inaczej, stosować 1 kapsułkę doustnie w ciągu doby. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku lub do 30 minut po nim, popijając co najmniej połową szklanki zimnej wody.
 • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik tego wyrobu.
 • Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą.
 • Produkt należy stosować zgodnie z jego przeznaczeniem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed zastosowaniem preparatu, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
 • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
 • Odpowiedni dla osób chorujących na cukrzycę.

Przechowywanie

 • Przechowywać w temperaturze 2-8oC, w suchym i ciemnym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci.
 • Producent dopuszcza przechowywanie preparatu w temperaturze pokojowej do 2 tygodni bez wpływu na właściwości preparatu.

Zawartość

20 kapsułek

Dystrybutor

Exeltis Poland Sp. z o.o.

ul. gen. Józefa Zajączka 9

01-518, Warszawa.

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.