Spakujemy zamówienie w ciągu 24h 🚚

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


Zioła w tabletkach Morwa Biała Forte + Berberyna, 60 tabletek powlekanych

0.00

(0)

17.49 zł

Cena jednostkowa: 2.92 zł za 10 tabletek

Dostępny, wysyłamy w ciągu 24 godzin


Opis produktu
Zastosowanie
Składniki
Zalecane spożycie
Ostrzeżenia i środki ostrożności
Ważne informacje
Zawartość

Opis produktu

Morwa Biała Forte + Berberine Zioła w tabletkach to suplement diety, który łączy w sobie dwa ekstrakty roślinne: z liści morwy białej i korzenia berberysu, które są naturalnym źródłem berberyny w nieorganicznej formie chlorowodorku. Preparat w formie tabletek został opracowany w celu uzupełnienia codziennej diety osób dorosłych w cenne składniki aktywne.

Składniki: Morwa Biała Forte + Berberyna

Morwa biała (Morus alba L.) to małe drzewo liściaste z rodziny Moraceae, pochodzące z Chin. Owoce, liście i pąki są cenione ze względu na swoje właściwości zdrowotne. Morwa biała znana jest przede wszystkim ze swojego działania wspierającego prawidłowy poziom glukozy w organizmie. Berberys (Berberis L.) jest cennym źródłem substancji czynnej berberyny, która może pomóc w utrzymaniu prawidłowego poziomu lipidów we krwi. Jednocześnie roślina ta wspomaga także prawidłowy metabolizm glukozy oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego, w tym wątroby.

Zestaw tabletek Morwa Biała Forte + Berberyna zapewnia jednej osobie dorosłej 2-miesięczną suplementację. Zawartość ekstraktu z liści morwy białej w jednym preparacie odpowiada 6000 mg suchych liści.

Zastosowanie

Aby zapewnić optymalny poziom glukozy we krwi, zaleca się włączenie suplementacji diety w składniki aktywne zawarte w preparacie.

Składniki

Wyciąg z morwy białej (Morus alba L.), substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z korzenia berberysu (Berberis L.), substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja glazurująca: sorbitole, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancje glazurujące: kwasy tłuszczowe, guma arabska, karagen.

1 tabletka zawiera:
  • wyciąg z liści morwy białej 600 mg, co odpowiada 6000 mg w przeliczeniu na suszone liście, wyciąg z korzenia berberysu 103 mg, w tym berberyna 100 mg.

Zalecane spożycie

  • Aby efektywnie wykorzystać zawarte w ziołach tabletki z Morwy Białej Forte + Berberyna, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.
  • Dla osób dorosłych zalecana dawka to 1 tabletka dziennie.
  • Należy połknąć tabletkę i popić odpowiednią ilością wody.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

  • Jeżeli stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu, nie zaleca się jego stosowania.
  • Produktu nie powinny stosować dzieci, osoby w ciąży i karmiące piersią.
  • Osoby, które aktualnie są w trakcie insulinoterapii lub przyjmują doustne leki hipoglikemizujące, przed rozpoczęciem stosowania suplementu diety Zioła w tabletkach Morwa Biała Forte + Berberyna powinny skonsultować się z lekarzem.

Ważne informacje

  • Aby zapewnić optymalne funkcjonowanie organizmu, istotne jest przestrzeganie zalecanej porcji dziennej oraz prowadzenie zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.
  • Należy pamiętać, że suplementów diety nie należy stosować jako zamiennika różnorodnych produktów spożywczych.
  • Przechowywać produkt w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, z dala od małych dzieci i chronić przed światłem i wilgocią.

Zawartość

60 tabletek

Atrybuty

Cecha specjalna

Główne składniki

Postać

Problem

Sposób dawkowania

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.