Szybka wysyłka w ciągu 24h  🚚

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


Pharmaceris S Dermopediatric, mineralny spray ochronny dla dzieci, do twarzy i ciała, od 1 dnia życia, wodoodporny, SPF 50+, 100 ml

0.00

(0)


Producent:
Marka:
Rejestracja:

56.99 zł

Cena jednostkowa: 56.99 zł za 100 mililitrów

Dostępny, wysyłamy w ciągu 24 godzin


Opis produktu
Zastosowanie
Składniki
Sposób użycia
Ważne informacje
Zawartość

Opis produktu

Pharmaceris S Dermopediatric zapewnia wyjątkową osłonę delikatnej skórze niemowląt i dzieci, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. Dzieci ze względu na cieńszą skórę i niższy poziom melaniny są bardziej podatne na oparzenia słoneczne i głębszą penetrację promieniowania słonecznego.

Poznaj działanie - Pharmaceris S Dermopediatric

Pharmaceris S Dermopediatric wykorzystuje moc filtrów mineralnych, tworząc na powierzchni skóry barierę ochronną, skutecznie odbijającą szkodliwe promieniowanie i zapewniającą doskonałą ochronę na poziomie SPF 50+. Lekka formuła mgiełki gwarantuje wygodę i łatwą aplikację, a nietłusta emulsja nie pozostawia lepkiej pozostałości. Dzięki Pharmaceris S Dermopediatric ochrona przed słońcem staje się dziecinnie prosta. Po nałożeniu tworzy delikatną, mlecznobiałą warstwę, która chroni skórę przed problemami wywołanymi słońcem, takimi jak oparzenia, alergie, oparzenia słoneczne i zmiany pigmentacyjne. Ponadto charakteryzuje się niezwykłą odpornością na działanie wody, dzięki czemu zapewnia długotrwałe przyleganie do skóry. Skutecznie pomaga w odbudowie naturalnej tarczy ochronnej skóry, która może zostać naruszona przez ekspozycję na słońce, dzięki czemu cera jest aksamitnie gładka i odpowiednio nawilżona.

Zastosowanie

Ochrona skóry niemowląt i dzieci przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.

Składniki

Triglicerydy kwasu kaprylowego/kaprynowego, adypinian dibutylu, tlenek cynku, oleinian decylu, dwutlenek tytanu, dimetylu krzemionki, fenoksyetylu kaprylan, kwas polihydroksystearynowy, węglan dikaprylylu, tlenek glinu, kwas stearynowy, octan tokoferylu, tokoferol.

Sposób użycia

  • Wstrząśnij przed użyciem.
  • Nałóż odpowiednią warstwę produktu na skórę ciała 20-30 minut przed ekspozycją na słońce.
  • W przypadku skóry twarzy nałóż emulsję na dłonie, a następnie delikatnie rozprowadź ją na skórze twarzy.
  • Nie rozpylać bezpośrednio na twarz. Aplikację powtarzać co 2 godziny oraz każdorazowo po usunięciu preparatu, kąpieli lub pływaniu.

Ważne informacje

Wodoodporna formuła.

Zawartość

100 ml

Atrybuty

Część ciała

Działanie

Filtr przeciwsłoneczny

Główne składniki

Pora stosowania

Postać

Rodzaj skóry

Sposób dawkowania

Sprawdź te produkty:

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.