Gwarancja spakowania zamówienia tego samego dnia  🚚

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


Proliver Cardio, 30 tabletek

0.00

(0)


Producent:
Marka:
Rejestracja:

11.89 zł

Cena jednostkowa: 3.96 zł za 10 tabletek

Dostępny, wysyłamy w ciągu 24 godzin


Opis produktu
Zastosowanie
Składniki
Zalecane spożycie
Ostrzeżenia i środki ostrożności
Przechowywanie
Zawartość
Dystrybutor

Opis produktu

Suplement diety Proliver Cardio w tabletkach zawiera w swoim składzie naturalne, roślinnego pochodzenia wyciągi, w tym: wyciąg z zielonej herbaty, liści karczocha, liści ostrokrzewu paragwajskiego, owocu głogu, korzenia cykorii, ostryżu długiego wzbogacone dodatkowo o L-asparaginian L-ornityny oraz cholinę, których staranne połączenie w całość wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego, wątroby oraz serca. Produkt przeznaczony dla dorosłych. 

Cenne właściwości składników aktywnych tabletek Proliver Cardio

Wyciąg z ziela karczocha przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu lipidów i cholesterolu we krwi. Wzmacnia mechanizmy obronne organizmu, wspomaga przepływ soków trawiennych, utrzymuje zdrową wątrobę oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit. Ekstrakt z korzenia cykorii podróżnika pobudza łaknienie, łagodzi wzdęcia i odbijanie. Zwiększa czynność wątroby i ułatwia przepływ żółci. Ponadto wspomaga zdrowie wątroby i przyczynia się do stymulacji produkcji płynów ustrojowych trawiennych i ruchu żołądkowo-jelitowego. Zielona herbata zawiera w swoim składzie katechiny, które ograniczają wchłanianie się tłuszczów z pokarmów dzięki czemu wspomaga zachowanie prawidłowej masy ciała. Pomaga regulować poziom cholesterolu we krwi, wspiera utrzymanie prawidłowej elastyczności naczyń krwionośnych oraz przyczynia się do zdrowia serca. Ekstrakt z ostryżu długiego wspiera procesy trawienia tłuszczów, zwiększą produkcję żółci w wątrobie oraz pobudza jej wydzielania przez woreczek żółciowy. Bierze udział w kontroli masy ciała. Ostrokrzew paragwajski wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca, zaś owoc głogu zwiększa dopływ tlenu oraz reguluje ciśnienie krwi. Cholina odpowiada za utrzymanie prawidłowej gospodarki tłuszczów, bierze udział w przebiegu i kontrolowaniu pracy mięśni, wspiera czynność serca i całego układu naczyniowego. Ponadto badania wykazały, że obecność choliny ogranicza rozwój choroby wieku starczego, w tym np. demencji i otępienia.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Składniki

Substancja wypełniająca: celuloza; L-asparaginian L-ornityny; substancja wypełniająca: fosforany wapnia; winian choliny; substancja glazurująca: hydrosypropylometyloceluloza; wyciąg z liści karczocha; wyciąg z zielonej herbaty; substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; wyciąg z otryżu długiego; wyciąg z korzenia cykorii; wyciąg z owocu głogu; wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancja glazurująca: hydrokysypropyloceluloza; barwniki: karmin i czerwień koszenilowa A; substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i wosk carnauba.

6 tabletek zawiera:

 • L-asparaginian L-ornityny 600 mg, cholina 120 mg, wyciąg z zielonej herbaty 100 mg, wyciąg z liści karczocha 150 mg, wyciąg z korzenia cykorii 69 mg, wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego 50 mg (w tym kofeina 2 mg), wyciąg z owocu głogu 60 mg, wyciąg z ostryżu długiego 80 mg.

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Zalecane spożycie

 • Dorośli: 6 tabletek dziennie, tabletkę przyjmować najlepiej po posiłku, popijając odpowiednią ilością wody.
 • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

 • Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwość na którykolwiek składnik tego suplementu.
 • Produkt nie jest wskazany do stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie okresu karmienia piersią.
 • Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.
 • Czerwień koszenilowa A może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
 • Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
 • Zrównoważony osób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Przechowywanie

 • Suplement diety Proliver Cardio należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Chronić przed wilgocią i światłem.

Zawartość

30 tabletek

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

ul. Partyzancka 133/151

95-200, Pabianice.

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.