Szybka wysyłka w ciągu 24h  🚚

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


Equazen Płyn, smak cytrusowy, 200 ml

0.00

(0)


Producent:
Marka:
Rejestracja:

55.99 zł

Cena jednostkowa: 28 zł za 100 mililitrów

Dostępny, wysyłamy w ciągu 24 godzin


Opis produktu
Zastosowanie
Składniki
Zalecane spożycie
Ważne informacje
Zawartość

Opis produktu

Equazen® płyn to innowacyjny suplement diety stanowiący unikalne połączenie niezbędnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Produkt wyróżnia się wysoką zawartością kwasu dokozaheksaenowego (DHA) z oleju rybiego oraz kwasu gamma-linolenowego (GLA) z oleju z wiesiołka. DHA to kluczowy kwas omega-3, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu i rozwoju poznawczego, zwłaszcza u dzieci. Korzystne działanie DHA występuje przy spożyciu 250 mg dziennie. Equazen® płyn o smaku cytrusowym został opracowany w specjalnej technologii, która zapewnia optymalną biodostępność i wchłanianie cennych kwasów tłuszczowych. Preparat dostępny jest w dwóch pysznych smakach - cytrusowym i waniliowym, co ułatwia jego regularne stosowanie, zwłaszcza przez dzieci. Każda porcja 5 ml zawiera aż 58 mg DHA z oleju rybiego. Equazen® to w pełni naturalny suplement diety, wolny od sztucznych barwników, konserwantów, glutenu i cukru. Nie zawiera również witamin A i D, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowany przez długi czas. Specyficzne proporcje składników sprawiają, że Equazen® Płyn to cenne uzupełnienie diety w niezbędne kwasy omega-3 i omega-6 dla dzieci powyżej 3 roku życia, młodzieży i dorosłych. Regularne spożywanie płynu Equazen® wspomaga prawidłowy rozwój poznawczy dzieci, poprawia koncentrację uwagi i zachowanie. 

Zastosowanie

Uzupełnianie diety dzieci od 3 r.ż., młodzieży i dorosłych w kwasy omega-3 i omega-6.

Składniki

Olej z ryb morskich, olej z wiesiołka (Oenothera biennis), olej słonecznikowy, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli, aromat (naturalna cytryna).

5 ml płynu zawiera:

  • olej z ryb 620 mg, w tym EPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mg i DHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mg; olej z wiesiołka 200 mg, w tym GLA (kwas gamma-linolenowy) 20 mg.

15 ml płynu zawiera:

  • olej z ryb 1860 mg, w tym EPA (kwas eikozapentaenowy) 558 mg i DHA (kwas dokozaheksaenowy) 174 mg; olej z wiesiołka 600 mg, w tym GLA (kwas gamma-linolenowy) 60 mg.

Zalecane spożycie

Przez pierwsze 3 miesiące w celu nasycenia organizmu zaleca się 3 małe łyżeczki płynu po 5 ml, w czasie posiłku. Po 3 miesiącach dla podtrzymania działania można zmniejszyć podawane ilości do 1 łyżeczki 5 ml płynu. Płyn można podawać po zmieszaniu np. z posiłkami mlecznymi, np. serkiem lub jogurtem.

Ważne informacje

  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.
  • Przed otwarciem butelki przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej (15°-25° C).
  • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Przed użyciem wstrząsnąć butelką. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
  • Schłodzony olej może być mętny.
  • Zużyć w ciągu trzech miesięcy od otwarcia.

Zawartość

200 ml

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.