Zamów dziś, a my wyślemy Twoje zamówienie w 24h 🚚

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


Hepaslimin, 30 tabletek

0.00

(0)


Producent:
Marka:
Rejestracja:

11.99 zł

Cena jednostkowa: 4 zł za 10 tabletek

Dostępny, wysyłamy w ciągu 24 godzin


Opis produktu
Zastosowanie
Składniki
Zalecane spożycie
Stosowanie innych leków
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
Ważne informacje
Zawartość
Dystrybutor

Opis produktu

Hepaslimin to suplement diety przeznaczony do spożycia przez osoby dorosłe, dostępny w formie tabletek. Zawiera mieszankę 4 ekstraktów roślinnych: liści karczocha, liści ostrokrzewu, korzenia cykorii i kurkumy. Dodatkowo formułę wzbogacono o L-asparaginian L-ornityny i cholinę.

Sprawdź działanie składników Hepaslimin od Aflofarm

Karczoch (Cynara scolymus) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu trawiennego. Wspomaga naturalne funkcje detoksykacyjne wątroby i pomaga utrzymać ogólny stan zdrowia jelit. Wspomaga także optymalne trawienie i reguluje przepływ soków trawiennych. Ponadto pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu lipidów we krwi i prawidłowej masy ciała. Ostrokrzew (Ilex paraguariensis), powszechnie znany jako Yerba mate, wspomaga prawidłowy metabolizm lipidów i przyczynia się do utrzymania prawidłowej masy ciała. Ostrokrzew paragwajski służy również jako skuteczny element odpowiedzi.

Zastosowanie

Dodatek składników aktywnych preparatu można stosować jako uzupełnienie diety.

Składniki

Składniki produktu obejmują celulozę, L-asparaginian L-ornityny, winian choliny, fosforan wapnia, ekstrakt z liści ostrokrzewu, ekstrakt z liści karczocha, hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z kurkumy, ekstrakt z korzenia cykorii, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, węglan wapnia, hydroksypropyloceluloza , biały wosk pszczeli i wosk Carnauba. Każda porcja 6 tabletek zawiera 600 mg L-asparaginianu L-ornityny, 210 mg choliny, 150 mg ekstraktu z liści karczocha, 150 mg ekstraktu z liści ostrokrzewu, 60 mg ekstraktu z korzenia cykorii i 60 mg ekstraktu z kurkumy.

Zalecane spożycie

Zaleca się, aby dorośli przyjmowali 2 tabletki 3 dziennie, popijając wodą. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się przyjmowanie suplementu diety po posiłku.

Stosowanie innych leków

  • Jeżeli posiadasz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu, prosimy o powstrzymanie się od jego stosowania.
  • Wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Aby wspierać optymalne funkcjonowanie organizmu, istotne jest przestrzeganie zalecanej dawki dziennej oraz prowadzenie zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.
  • Suplementy diety nie powinny być traktowane jako substytut różnorodnych produktów spożywczych.
  • Dla zapewnienia bezpieczeństwa suplement diety należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu i przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
  • Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, chroniąc przed światłem i wilgocią.

Ważne informacje

Żółty wosk pszczeli to jeden z kluczowych składników występujących w suplemencie diety.

Zawartość

30 tabletek

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200, Pabianice.

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.