Dostawa zamówienia już we wtorek 📦 

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


Hepatil Slim, 60 tabletek

0.00

(0)


Producent:
Marka:
Rejestracja:

16.59 zł

Cena jednostkowa: 2.77 zł za 10 tabletek

Dostępny, wysyłamy w ciągu 24 godzin


Opis produktu
Zastosowanie
Składniki
Zalecane spożycie
Ostrzeżenia i środki ostrożności
Ważne informacje
Przechowywanie
Zawartość
Dystrybutor

Opis produktu

Hepatil Slim to suplement diety przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe. Jest dostępny w postaci tabletek. Hepatil Slim zawiera silną mieszankę naturalnych ekstraktów roślinnych, w tym ekstraktu z liści ostrokrzewu (yerba mate), ekstraktu z liści karczocha, ekstraktu z korzenia cykorii i ekstraktu z korzenia kurkumy. Dla zwiększenia jego skuteczności wzbogacono go także o L-asparaginian L-ornityny i cholinę. Połączenie tych składników w Hepatil Slim działa synergistycznie, wspierając kontrolę wagi i promując rozkład lipidów. Szczególnie cholina odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu wątroby i pomaga w prawidłowym metabolizmie tłuszczów.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Składniki

Dwuwinian choliny, L-asparaginian L-ornityny, substancja wypełniająca: celuloza, substancja wypełniająca: fosforan dwuwapniowy, ekstrakt z liści karczocha (Cyna Scolymus L.), ekstrakt z liści ostrokrzewu (Ilex paraguariensis A. St.-Hill.), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza , ekstrakt z korzenia cykorii (Cichorium intybus L. ), ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa L.), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja glazurująca: sorbitol, barwnik: węglan wapnia, substancja glazurująca: glikol polietylenowy, substancja glazurująca substancja czynna: talk.

1 tabletka zawiera: L-ornityno-L-asparaginian 100 mg, cholina 35 mg, ekstrakt z liści karczocha 25 mg, ekstrakt z liści ostrokrzewu 25 mg, ekstrakt z korzenia cykorii 10 mg, ekstrakt z korzenia kurkumy 10 mg.

6 tabletek zawiera: L-asparaginian L-ornityny 600 mg, cholina 210 mg, ekstrakt z liści karczocha 150 mg, ekstrakt z liści ostrokrzewu 150 mg, ekstrakt z korzenia cykorii 60 mg, ekstrakt z korzenia kurkumy 60 mg.

Zalecane spożycie

Dorośli: 6 tabletek dziennie.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Nie zaleca się podawania produktu kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Ważne informacje

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywanie

Tabletki Hepatil Slim 60 należy przechowywać w bezpiecznym miejscu.Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza. Suplement diety należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci

Zawartość

60 tabletek

Dystrybutor

Teva Operations Poland Sp. z o.o.ul.
Emilii Plater 53
00-113 Warszawa

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.