Szybka wysyłka w ciągu 24h  🚚

  Szybka dostawa z DHL & InPost

0

Kategorie


Ulubione


Perspirex Strong, antyperspirant roll-on, 20 ml

0.00

(0)


Producent:
Rejestracja:

30.69 zł

Cena jednostkowa: 153.45 zł za 100 mililitrów

Dostępny, wysyłamy w ciągu 24 godzin


Opis produktu
Zastosowanie
Składniki
Sposób użycia
Ważne informacje
Zawartość

Opis produktu

Perspirex Strong to wyjątkowe rozwiązanie, które skutecznie i długotrwale zapewnia ochronę przed nadmiernym poceniem i nieprzyjemnym zapachem. Ten antyperspirant w kulce został specjalnie opracowany, aby zapewnić do 5 dni ochrony przed potem. Zaprojektowany dla osób o normalnej skórze, wolnej od podrażnień i alergii. Perspirex Strong jest niezrównanym blokerem potu. Pocenie się to naturalna funkcja organizmu, która pomaga regulować temperaturę ciała i zapewnia ulgę chłodzącą, zwłaszcza w gorące dni. Może być także spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak stres, niepokój, strach lub zawstydzenie, a także zaburzenia hormonalne czy inne nieprawidłowości organizmu.

Poznajd działanie - Perspirex Strong

Perspirex wyróżnia się oferując 100% ochrony przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Dzięki wygodnej aplikacji w kulce możesz cieszyć się świeżością przez cały dzień. Unikalna formuła, oparta na chlorku glinu, zapewnia długotrwały efekt, gwarantując suchość i pewność siebie. Wybierz Perspirex, aby uzyskać niezawodną ochronę i ciesz się zaletami antyperspirantu w kulce. Zaufaj mocy chlorku glinu i pożegnaj się z nadmierną potliwością. Perspirex Strong jest dedykowany osobom borykającym się z uporczywym poceniem, zapewniając niezawodną ochronę dla Ciebie i Twoich ubrań. Postaw na rozwiązanie, które zapewni Ci komfort nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

Zastosowanie

Do skóry normalnej, ze stałą i uporczywą potliwością. 100% ochrona przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem. Do użytku całorocznego.

Składniki

Alkohol denat., chlorek glinu, dimetikon PEG-12.

Sposób użycia

Aby uzyskać najlepsze efekty i uniknąć podrażnień spowodowanych niewłaściwą aplikacją, należy przestrzegać kilku prostych zasad: produkt nakładać wyłącznie na umytą, suchą i nieuszkodzoną skórę, przed użyciem skóra musi być całkowicie sucha i nieuszkodzona, stosować na noc.

Przed pójściem spać nałóż niewielką ilość produktu na środkową część pachy – wystarczą 2 muśnięcia: 1x w górę i 1x w dół. Pozostawić do wyschnięcia. Rano usunąć Perspirex wodą z mydłem. Nie nakładać ponownie, gdyż efekt utrzymuje się nawet po umyciu. Po kilku dniach warstwa żelu zostaje usunięta wraz ze złuszczającym się naskórkiem.

Ważne informacje

  • Podczas stosowania silnych antyperspirantów może wystąpić podrażnienie skóry – pieczenie, zaczerwienienie, swędzenie.
  • Nie stosować bezpośrednio po depilacji pachami (zalecana przerwa 2-3 dni).
  • Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia (Stosowanie u starszych dzieci z problemem nadmiernej potliwości) należy skonsultować z lekarzem.

Zawartość

20 ml

Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.